برند های پرطرفدار روغن موتور کدامند؟

در خرید روغن موتور بسیاری افراد تمایل دارند برند های معروف را بخرند. برای بسیاری از افراد نوع برند روغن موتور مهم است و به همین علت هم تمایل دارند با برند های معروف در این زمینه آشنا بشوند. بنابر این در این مطلب و مطلب های بعدی تلاش می کنیم شما را با برند های معروف روغن آشنا کنیم. با ما همراه باشید…

توتال
یکی از برند های معروف در زمینه روغن موتور برند توتال است. به احتمال بسیار زیاد شما نام برند توتال را زیاد شنیده اید. توتال شرکتی پرآوازه در زمینه روغن است و در بسیاری موارد هم اسپانسر مسابقه های ماشین سواری فرمول یک بوده است. شاید باورش برایتان سخت باشد اما، توتال ارزش برند بالایی دارد تا جایی که ارزش برند معروف توتال در بازار های سهام به 117 میلیارد دلار می رسد! این شرکت معروف فرانسوی در اروپا و آمریکا بسیار پرطرفدار است. بعلاوه اسپانسر خودرو های سیتروئن نیز می باشد.

والوولاین
این برند از برند های قدیمی و پرسابقه در مسابقات است. جالب است بدانید این برند معروف و فوق العاده در ابتدا برای موتور های بخار، روغنی مخصوص تولید کرده بود. سپس اولین روغن موتور را برای خودرو های آمریکایی تولید کرد. این برند پرآوازه امروزه روغن موتور هایی تولید می کند که برای مسافت های بالا کاربرد دارند. ارزش این برند نیز 4.44 میلیارد دلار است!!!

پنزاویل
این تولید کننده نیز یکی از روغن موتور های با کیفیت جهان را تولید می کند. کارخانه پنزاویل در لس آنجلس واقع شده است. کیفیت روغن های این تولید کننده در حدی است که کارخانه فراری روغن موتور های خود را از این تولید کننده تامین می کند. با رشد و توسعه پنزاویل کم کم این تولید کننده برند شل کشور انگلستان را خرید و به شل ملحق شد. بعلاوه این تولید کننده معروف همواره تلاش کرده است تا با سایر برند های دیگر وارد رقابت گردد.

موبیل
موبیل هم یکی از اسپانسر های مسابقه های فرمول یک است و حامی مالی مکلارن_هوندا در مسابقه های فرمول یک است. موبیل ویژگی های خاصی دارد که سبب شده است نسبت به سایر تولید کنندگان مزیت رقابتی پیدا کند. روغن موتور موبیل با ویسکوزیته کم و مخصوص آب و هوای سرد است. ارزش برند موبیل بالا است و برابر 387 میلیارد دلار است و به همین علت سود خوبی کسب می کند. مویبل بر پیشرانه توروبوشارژ دقت می کند و توانسته است از این ویژگی برای خود یک مزیت رقابتی ایجاد کند.

تنظيم: واحد تامين محتوا

روغن موتور

روغن با كيفيت

برند روغن موتور

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *